Outsourcing BHP i PPOŻ

Szkolenia i kursy BHP

W naszej ofercie znajduje się outsourcing BHP oraz PPOŻ. Usługi z zakresu nadzoru nad przestrzeganiem zasad bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej kierujemy zarówno do małych i średnich firm, jak i dużych przedsiębiorstw. Z obsługi BHP i PPOŻ mogą także skorzystać instytucje oraz jednostki samorządu terytorialnego.

Kompleksowa obsługa BHP i PPOŻ dla firm z całej Wielkopolski

Outsourcing PPOŻ i BHP dostępny jest na terenie całej Wielkopolski. Swoje usługi polecamy między innymi firmom i instytucjom z Poznania, Śremu, Swarzędza, Środy Wielkopolskiej, Gostynia, Grodziska Wielkopolskiego, Kościana, Leszna, Jarocina, Wrześni, Lubonia.

Kompleksowe doradztwo BHP i PPOŻ

Obsługa BHP i PPOŻ realizowana jest przez LO&CON w sposób kompleksowy. W jej skład wchodzi wiele czynności związanych z kształtowaniem bezpiecznych i higienicznych warunków pracy oraz kontrolą PPOŻ w firmie.

Jeśli skorzystają Państwo z naszej oferty outsourcingu, przejmiemy pełną odpowiedzialność za wykonywanie zadań służby BHP i ochrony przeciwpożarowej w firmie, a także nadzór i analizę dotyczącą przestrzegania zasad PPOŻ i BHP w miejscu pracy. W zakres naszych usług wchodzą takie czynności, jak:

Zadania służby BHP

Większość z powyższych czynności pokrywa się z obowiązkami służby BHP, jaką musi stworzyć albo zatrudnić w swojej firmie pracodawca zatrudniający co najmniej 100 pracowników. Dla naszych klientów świadczymy także usługi z zakresu zadań służby BHP. W ich ramach, poza wyżej wymienionymi, wykonujemy takie czynności jak na przykład:

Obsługa BHP i PPOŻ – oferta dostosowana do potrzeb klienta

Outsourcing BHP i PPOŻ może mieć charakter stały albo jednorazowy. Zakres współpracy ustalany jest z każdym klientem indywidualnie, zgodnie z Państwa potrzebami. Nasza oferta jest elastyczna, dostosowana do charakteru danej firmy czy instytucji.

Szczegółowe informacje o usługach: